Sıkça Sorulan Sorular

Lassori

Ödeme Soruları

Kapıda Ödeme Sistemimiz Maalesef Bulunmamaktadır. Web Sayfamızdan ‘Iyzico’ Güvencesi İle Siparişlerinizi Online Oluşturabilirsiniz.

Web Sayfamzıda ‘Iyzico’ Güvencesi İle Yaptığınız Alışverişleriniz de; Kredi Kartına Taksit Seçeneklerimiz Mevcuttur. Taksitlerinizin Sayılarını Bağlı Olduğunuz Banka Kredi Kartlarınız Belirlemektedir. Satın Alma İşlemi Yaparken Bu Seçenekleri Göreceksiniz.

Eft veya Havale Seçeneğimiz Bulunmaktadır. Satın Alma İşlemi Yaparken Bu Seçenek Karşınıza Çıkmaktadır. Eft veya Havale Şeklinde Yaptığınız Alışverişlerde Dekont ve Sipariş Numaranızı E-Mail veya WhatsApp Destek Hattımıza İletebilirsiniz.

Teslimat Soruları

Her Ürünün Kurulumu Yalnızca Burner (Yakıt Tankı) ve Camları Yuvalarına Konumlandıracak Şekilde Olup Kurulumu ve Kullanımı Çok Basittir. Bunun İle İlgili Kullanma ve Kurulum Talimatı Klavuzu Kutu İçerisinde Bulunmaktadır. Eğer ki Kutudan Çıkmadı İse İletişime Geçiniz.

E-fatura Kullandığımız İçin ve Çevre Dostu Bir Firma Olduğumuz İçin Faturalarınız Online Olarak Mailinize Gelmektedir. Lütfen Maillerinizi Kontrol Etmeyi Unutmayınız.

Satış Sonrası Soruları

Siparişinizin Kargo İşleme Alınma Süresi 3-5 İş Günüdür. Fakat Yoğunluk ve Stok Durumuna Göre Bu Günler Biraz Daha Kısalıp, Uzayabilmektedir. Sipariş Süresinin Gecikmesi veya İhtimali Dahilinde Tarafınıza Dönüş Sağlanıp Sizden Onay Alınmaktadır.

Kargonuzda ki Camlar Kırık Geldi İse; Sizlerden Ürünü Teslim Almanızı Rica Ediyor ve Akabinde Hemen Size Yeni Camların Gönderilmesini Sağlıyoruz. Eğer ki Siz Bu Durumu Bir Risk Olarak Görüyor İseniz; Kargo İade İşlemi Başlattığınız da Kargonuzun Bizlere Geri Gelmesi Süresini Beklemek Zorunda Kalabilmektesiniz.

Konum Olarak Yakın İse (İstanbul) Tabiki Uygun bir Rut Planı Doğrultusunda Elden Teslimat Yapılabilmektedir. Fakat Bazı Günlerin Yoğunluk Sebebi Olmasından Dolayı Lütfen İletişime Geçiniz.

Hemen Bize Ulaşın

İhtiyaçlarınızı Bizimle Paylaşın,
Ürünlerimizle Tanışın…